אהלי צדיקים
English
ב"ה יום חמישי , ט"ו תמוז ה'תשע"ט , 18/07/2019
חדשות כלליות ומאמרים

השבת אין מז'יבוז'

אהלי צדיקים / ג' אייר ה'תשע"ב
חסידי ביאלה שהו השבת במז'יבוז' עם כ"ק האדמו"ר מביאלה שליט"א במסגרת מסע 'כח לעשות' בהשתתפות תומכי וידידי המוסדות

עשרות חסידי ביאלה ובראשם האדמו"ר שליט"א יצאו למסע תפילה על ציוני צדיקי עולם מדורות עברו, המסע התחיל בפולין ביום ה' שם ביקרו על ציונו של הרה"ק
משם המשיכו בטיסה לאוקראינה ונסעו לז'יטומיר ללינת לילה, ביום ו' יצאו החסידים להשתטח על הציונים הקדושים בפולנאה ובאניפולי.
 
ביום שישי אחה"צ היגיעו למז′בוז′ ערש החסידות לעשות את השבת אצל מרן אור שבעת הימים רבי ישראל הבעל שם טוב הקדוש, לאחר ההתארגנות בחדרי האירוח ואכילת טועמיה לכבוד שבת קודש פנו החסידים בלווית האדמו"ר לאוהל לתפילת רבים לישועת הכלל והפרט.

תפילות השבת נערכו ברוב עם הדרת מלך בהיכל בית הכנסת העתיק של הבעל שם טוב אשר שיחזורו המדוייק משרה הוד קדומים, געגועים וכמיהה לשרפי מעלה בני החבורה של הבעש"ט הק'.
 
את סעודות השבת הכינה האגודה לכבוד אורחיה ברוב פאר והדר בחדר האוכל החדש.

במוצאי שבת נערך במקום מלווה מלכה בשילוב מסיבת הוקרה יוקרתית לידידי ותומכי המוסדות כשהמשתתפים מקבלים שי אישי מידי האדמו"ר שליט"א.

האדמו"ר שליט"א בשיחתו עם יו"ר האגודה הרה"ח ר' ישראל מאיר גבאי הי"ו ציין את הזכות הגדולה להיות ממכניסי האורחים ולעמוד לימין הנפטרים ביניהם גדולי עולם זיע"א ע"י המפעל האדיר של האגודה.

המשתתפים במסע הביעו את התפעלותם וקורת רוחם מהאירגון המופתי של המסע על כל המורכבות שבדבר והודו נרגשות לפעילי האגודה שליוו את המסע לכל אורכה.

ביום ראשון המשיכו בדרכם לברדיטשוב להשתטח על ציונו של רבי לוי יצחק מברדיטשוב סניגורן של ישראל שם ערך האדמו"ר יחד עם החסידים תפילת רבים מרגשת.

לאחר מכן המשיכו לקייב בדרכם ארצה כשרישמי מסע הקודש חרותים בליבם.

אהלי צדיקים
האדמור מביאלה שליט"א בהבדלה במז'יבוז'
האדמור מביאלה שליט"א בהבדלה במז'יבוז'
אהלי צדיקים
אהלי צדיקים
אהלי צדיקים
אהלי צדיקים
אהלי צדיקים
אהלי צדיקים